Site Overlay

Uitslagen Treffens

29 augustus – 3de Ronde des 4 & Co – MC Les 4 & Co = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC TOERVRIENDEN634491
2.MC Dinant1423814
3.MC Les Petits Gris1123601
4.Westhoek Bikers223275
5.Viroinval Motor Sport733181
6.MC Zebus823021
7.MC Lotus622819
8.MTC Vrijbos312396
9.MC Butz Bikers 95321885
10.MTC Zedelgem211719
Uitslag onder voorbehoud

29 augustus – 1ste Motortreffen – De vrije rijders

PLAATSCLUBPIL/PAS
1.MTC Cobra’s30
2.MVC De Terrasrijders29
3.MTC TOERVRIENDEN22
4.MV Freebikers Ledeberg Center21
5.MCC Rainbringers19
Uitslag onder voorbehoud

28 en 29 augustus – 14de Bachten de Kupe treffen – AMC  Gijverinkhove = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC Vrijbos30710 140
2.MTC TOERVRIENDEN12 79768
3.MTC Zebus635880
4.MC Les Petits Gris735788
5.RAMCF Moeskroen1065408
6.Viroinval Motor Sport423816
7.KMAC Herentals513588
8.MTC Amigo’s523576
9.MV Biker Buddy’s703122
10.MC Dinant312816
Uitslag onder voorbehoud

21 en 22 augustus 27ste Redbone treffen – MTC Redbone

PLAATSCLUBPILPASTOTAAL
1.MTC TOERVRIENDEN533071
2.MCC Rainbringers622648
3.MTC 2-Route942422
4.MTC Vrijbos922390
5.AMC Hoppeland632223
6.MC Down Under732110
7.AMC Gijverinkhove611990
8.MTC Drago821880
9.MVC Terrasrijders311480
10.MTM Motor Toerisme Moto Oostende411283
Uitslag onder voorbehoud

20 – 21 en 22 augustus 44ste Cobratreffen – MTC Cobra’s

CLUBPILOOT & PASSAGIER
De Vrije Rijders25
Second Life Moto Friends21
MVC Terrasrijders21
MTC TOERVRIENDEN21
MTC Vlaanderen20
MV Freebikers Ledeberg-Center19
MTC Vrijbos9
De Bende van Ons8
Torretrikers8
Motovrienden Po Pazzo7
Uitslag onder voorbehoud

14 en 15 augustus Graafschapsrit – MTC Vlaanderen = BMB

PLAATS CLUB PIL PAS KM
1.AMC Gijverinkhove1448532
2.MC Dinant1226832
3.RAMCF Mouscron1166164
4.MTC TOERVRIENDEN844238
5.MC Les Petits Gris734160
6.MV Nebulas913320
7.MC Zebus512964
8.MV Terrasrijders3112688
9.AMC KOERSEL722622
10.Westhoek Bikers222350
Uitslag onder voorbehoud

31 juli en 1 augustus 21ste Terrasrit – MVC De Terrasrijders

PLAATSCLUBPILPAS PAS
1.MTC TOERVRIENDEN24103332
2.MTC Vlaanderen2632552
3.Second Life Motor Friends2161026
4.MTC Cobra’s2062340
5.MCC Rainbringers1762898
6.MTC Sunriders2301932
7.De Vrije Rijders 2121656
8.MV Freebikers147882
9.MV Nebulasbikers1641000
10.MTC Vrijbos1352880
Uitslag onder voorbehoud

31 juli en 1 augustus Balade de Moircy – MC Chevy Racing = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.AMC Gijverinkhove928030
2.Dinant Moto Club2037360
3.KAMC Koersel814806
4.MC Les Zebus924290
5.Viroinval Motor Sport833856
6.AMC Westhoekbikers323750
7.MC Hoeselt703318
8.MC Les petits Gris713072
9.AMC Hoppeland312824
10.MTC Vrijbos312808
17.MTC TOERVRIENDEN211824
Uitslag onder voorbehoud

Volgende pagina uitslagen juli