Site Overlay

Uitslagen Treffens

19 september – 5de Nazomertreffen – MTC Amigo’s  = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC TOERVRIENDEN35138580
2.AMC Gijverinkhove824440
3.MTC Vrijbos422604
4.AMC Koersel1002580
5.MTC 13802464
6.Westhoek Bikers 322360
7.MC Hoeselt602184
8.MC Zebus412110
9.Viroinval Motor Sport311896
10.MC Dinant401768
Uitslag onder voorbehoud

19 september – Balade des Ardennes – Viroinval Motorsport = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC TOERVRIENDEN967755
2.AMC Koersel1827690
3.MC Dinant1545947
4.MC Les Petits Gris1224200
5.MC Zebus623192
6.MC ST Servais722817
7.MC Lotus512742
8.MC L’Equipe712427
9.MC Les 4&Co532408
10.AMC Gijverinkhove402316
Uitslag onder voorbehoud

12 september – La Copère – MC Dinant = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC TOERVRIENDEN 1459438
2.AMC Koersel1617157
3.AMC Gijverinkhove826150
4.MTC Vrijbos635265
5.MC Hoeselt1405111
6.MC Zebus923487
7.MC Les Petits Gris843276
8.Westhoek Bikers323165
9.Viroinval Motor Sport933129
10.MC Lotus612500
Uitslag onder voorbehoud

11 en 12 september – 37ste Hoppelandtreffen – AMC Hoppeland = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC Vrijbos3157173
2.AMC Gijverinkhove1363781
3.MC Zebus513513
4.MV Nebulasbikers812925
5.MTM Oostende1002730
6.MTC Zedelgem912505
7.MTC 2Route922387
8.MTC Drago632385
9.MC Dinant402244
10.Viroinval Motor Sport312140
15.MTC TOERVRIENDEN211401
Uitslag onder voorbehoud

4 en 5 september – Tour des 3 Frontiéres – MTC Welkenraedt = BMB

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC TOERVRIENDEN181213 760
2.AMC Gijverinkhove938148
3.AMC Koersel1725906
4.MTC 131515392
5.MC Dinant1214693
6.MC Hoeselt1804471
7.Viroinval Motor Sport633987
8.MC Les Petits Gris743707
9.Westhoek Bikers323375
10.MC Zebus822450
Uitslag onder voorbehoud

5 september – La Condruzienne – R Ciney = BMB 

PLAATSCLUBPILPASKM
1.MTC Amigo’s1289640
2.AMC Gijverinkhove1139324
3.MTC TOERVRIENDEN1088872
4.MC Dinant2367482
5.MTC Vrijbos1117286
6.MC Hoeselt1526268
7.RAMCF Mouscron745504
8.MC Les Petits Gris1625102
9.Viroinval Motor Sport1044308
10.Westhoek Bikers424020
Uitslag onder voorbehoud

5 september – 2de Treffen – Second Life Motor Friends

PLAATSCLUBPIL/PAS
1.MTC TOERVRIENDEN29
2.MTC Cobra’s27
3.MVC De Terrasrijders23
4.HDC Assenede20
5.MCC Rainbringers16
6.Pack of Wolves14
7.Goldwing Vrienden11
8.MTC Yells Army10
9.Café Bosdorp9
9.Samaritan Riders9
10.Nebulasbikers8
Uitslag onder voorbehoud

Volgende pagina uitslagen augustus